Vastsündinud beebi fotosessioon

Vastsündinud beebi fotosessioon

 Vastsündinud beebi fotosessioon tasub broneerida juba võimalikult varakult, nii tagad endale kindlasti sessiooni aja. Soovitavalt paar kuud enne oodatavat sünnitähtaega. Kuid kui oled beebiootuse tuhinas unustanud sessiooni broneerida siis võta kindlasti ühendust, võimaluse korral leiame ka hilistele soovijatele aja 🙂

Vastsündinud beebi sessioon  tuleks läbi viia 4- 10 elupäeva jooksul. Sel ajal on pisikesed veel eriti unised ja seetõttu on sessiooni märksa lihtsam läbi viia. Peale esimest kahte nädalat on beebit tükk maad erksamad ja seetõttu on erinevatesse poosidesse sättimine ka keerulisem.

Vastsündinud beebi sessioon võtab tavaliselt aega 2-4 tundi.  Beebisid pildistan ma nende rütmis ja arvestades nende vajadustega. Seega kui beebil tuleb nälg siis võtame julgelt aega beebi kõhu täitmiseks. Pean beebisessioonide üheks oluliseks elemendiks usaldust. Nimelt, kui usaldate mind oma beebiga toimetama ja tunnete ennast vabalt, siis tunneb ka beebi ennast rahulikult ja meie toimingud mööduvad mõnusalt ja heade mõtetega täidetud ruumis

Teie vastsündinud beebisid pildistan ma hubases  ja valgusküllases stuudios. Stuudio kütan ma beebide jaoks alati puhuritega eriti soojaks, et neil oleks mõnus ja hea olla. Seega võivad ema-isa arvestada sessioonile tulles veidi soojemate tingimustega kui tavaline toatemperatuur.

Beebisid pildistan ma kasutades erinevaid aksessuaare, kangaid, tekke, mütse ja peapaelu. Alati võib kaasa võtta ka oma tekikesi või beebi kaisukaid. Kasutan ka mitmeid erinevaid beebidele ja lastele mõeldud fototaustu.  Sessioone proovin siduda ka jooksvalt vastava aastaajaga. Kuid kui emal-isal on mõni spetsiifiline soov või idee beebipildistamiseks siis olen alati avatud uutele ideedele.

Vastsündinud beebi sessioonile tulles on hea beebile süüa anda soovitavalt kas kohapeal, või vahetult enne sessiooni, siis magab pisike rahulik ja pikemalt. Kaasa võib võtta ka luti. Sessioonile tulles on soovitav beebi riietada mugavalt ja veidi vabamatesse riietesse nt. tudukombed või hõlmikbodyd, soovitav on vältida üle pea käivaid riideid.

Vastsündinud beebi sessiooni käigus teen ka soovi korral  ema-isaga pilti.

 Kui teil tekkis seoses vastsündinud beebi sessiooniga küsimusi siis vastan neile suurima rõõmuga!

* Evelin Talvar Photography jätab endale õiguse kasutada fotosid ettevõtte reklaamiks oma kodulehel ja Facebookis

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

menu