BEEBIOOTUS

BEEBI FOTOSESSIOONIDE INFO

* Evelin Talvar Photography jätab endale õiguse kasutada fotosid ettevõtte reklaamiks oma kodulehel ja Facebookis

 Vastsündinud beebi täispikk fotosessioon

Vastsündinud beebi fotosessioon tasub broneerida juba võimalikult varakult, nii tagad endale kindlasti sessiooni aja. Soovitavalt paar kuud enne oodatavat sünnitähtaega. Kuid kui oled beebiootuse tuhinas unustanud sessiooni broneerida siis võta kindlasti ühendust, võimaluse korral leiame ka hilistele soovijatele aja

Vastsündinud beebi sessioon  tuleks läbi viia 4- 10 elupäeva jooksul. Sel ajal on pisikesed veel eriti unised ja seetõttu on sessiooni märksa lihtsam läbi viia. Peale esimest kahte nädalat on beebit tükk maad erksamad ja seetõttu on erinevatesse poosidesse sättimine ka keerulisem.

Vastsündinud beebi sessioon võtab tavaliselt aega 2-4 tundi.  Beebisid pildistan ma nende rütmis ja arvestades nende vajadustega. Seega kui beebil tuleb nälg siis võtame julgelt aega beebi kõhu täitmiseks. Pean beebisessioonide üheks oluliseks elemendiks usaldust. Nimelt, kui usaldate mind oma beebiga toimetama ja tunnete ennast vabalt, siis tunneb ka beebi ennast rahulikult ja meie toimingud mööduvad mõnusalt ja heade mõtetega täidetud ruumis

Teie vastsündinud beebisid pildistan ma hubases  ja valgusküllases stuudios. Stuudio on teie beebi jaoks parajalt soe, et neil oleks mõnus ja hea olla. Seega võivad ema-isa arvestada sessioonile tulles veidi soojemate tingimustega kui tavaline toatemperatuur.

Beebisid pildistan ma kasutades erinevaid aksessuaare, kangaid, tekke, mütse ja peapaelu. Alati võib kaasa võtta ka oma tekikesi või beebi kaisukaid. Kasutan ka mitmeid erinevaid beebidele ja lastele mõeldud fototaustu.  Sessioone proovin siduda ka jooksvalt vastava aastaajaga. Kuid kui emal-isal on mõni spetsiifiline soov või idee beebipildistamiseks siis olen alati avatud uutele ideedele.

Vastsündinud beebi sessioonile tulles on hea beebile süüa anda soovitavalt kas kohapeal, või vahetult enne sessiooni, siis magab pisike rahulik ja pikemalt. Kaasa võib võtta ka luti. Sessioonile tulles on soovitav beebi riietada mugavalt ja veidi vabamatesse riietesse nt. tudukombed või hõlmikbodyd, soovitav on vältida üle pea käivaid riideid.

Vastsündinud beebi sessiooni käigus teen ka soovi korral  ema-isaga pilti.

Kui teil tekkis seoses vastsündinud beebi sessiooniga küsimusi siis vastan neile suurima rõõmuga!

 

Vastsündinud beebi minisessioon

Minisessiooni on kestvusega kuni tund. Sisaldab 1-2 set-up beebi jaoks ja ühist perepilti.

Sessiooni tulemusena valmib 10 töödeldud digitaalset fotot nii prindi- kui veebimõõdus.

 

Istuva beebi sessioon

Istuva beebi fotosessioonile ootan beebisid vanuses 6-9 kuud, kes juba istuda oskavad.

Sessiooni kestvus on tund aega ja sessiooni jooksul kasutame 3-4 erinevat set-up.

 

Aastase lapse sünnipäev/Cake smash

Cake smash sessiooni saame läbi viia nii õues kui stuudios.

Sessiooni alguses teeme soovi korral mõned perepildid ja sünnipäevalapsest eraldi pildid, seejärel sessiooni teises osas pildistame koogi pilte.

Paketti kuuluvad sünnipäevadekoratsioonid ja sobivas värvitoonis kaunistused.

Pakett ei sisalda torti. Tordi palun tuua igal perel ise.

Enne sessioonile tulekut on hea läbi arutada soovitavad värvitoonid ja riietus, siis tean üles seada sobivad sünnipäeva set-up’i.

Sessioonile tulles võtke lapsele ja võimalusel ka endale vahetusriided kaasa. Tordipiltide ajal võivad teie riided määrduda

 

 

* Evelin Talvar Photography jätab endale õiguse kasutada fotosid ettevõtte reklaamiks oma kodulehel ja Facebookis

menu